Drukuj
12
Cze

Madryt: Cyberseminarium na temat sytuacji społecznej w Ibero-America

Fundacja Concordia y Libertad zorganizowała kilka seminariów internetowych, aby przeanalizować obecną sytuację społeczną, gospodarczą i polityczną krajów iberoamerykańskich. FCyL prowadzi projekty współpracy rozwojowej w różnych krajach Ameryki Łacińskiej, takich jak Kolumbia, Boliwia, Dominikana i Haiti.


7 czerwca odbyło się seminarium pt.: „Sytuacja w Kolumbii: analiza aktualnej sytuacji politycznej i społecznej w kraju". Wyróżniał się m.in. udział Wilsona Ruiza Orejueli, Ministra Sprawiedliwości i Prawa Kolumbii.


Kolejne seminarium internetowe odbyło się 24 maja na temat społecznych, politycznych i ekonomicznych scenariuszy i perspektyw Peru. Kolejna odbyła się 4 marca, na temat wyzwań stojących przed Ekwadorem.


Te cyberseminaria koordynowała Maribel Alañón, dyrektor Fundacji Concordia y Libertad i zastępca sekretarza Rady Dyrektorów IPCM/PICM. Uczestniczyli w nich Valentina Martínez Ferro i Dionisio García Carnero, członkowie Zarządu Fundacji, eksperci znający iberoamerykańską rzeczywistość.


Spotkania te służą również jako pomost między Ameryką Łacińską a Europą.

Kontakt

Centrala: Calle Bellesguard, 30. 08022 Barcelona. Spain

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sieci społeczne

Twitter

Facebook

Flickr