Drukuj
03
Kwi

LUBLIN: WPŁYW GOSPODARKI SPOŁECZNEJ W EUROPIE

W Lublinie odbyło się międzynarodowe seminarium zorganizowane przez Europejski Dom Spotkań - Fundację Nowy Staw (EDS-FNS), które odbyło się w dniach 15-16 stycznia 2021 r.

Uczestnikami byli Agata Dziubińska-Gawlik, prezes EDS-FNS (Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw) i dyrektor Centrum Wspierania Ekonomii Społecznej Razem - Inicjatywy Ekonomii Społecznej; Piergiorgio Sciacqua, współprzewodniczący EZA i wiceprezes PICM/IPCM; Sigrid Schraml, Sekretarz Generalny EZA i Józef Mozolewski, Wiceprezes EZA i Prezydent Regionu Solidarności; i Aneta Szczykutowicz, EDS-FNS, Centrum Wspierania Ekonomii Społecznej „Razem” - Inicjatywy Ekonomii Społecznej ”oraz członek Rady Dyrektorów PICM/IPCM.

Dyskutowali o ekonomii społecznej w Europie, jej szansach i możliwościach z przedstawicielami Polski, Belgii, Hiszpanii i Czech.

Mówili o aktywizacji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i psychologicznym wymiarze pracy w ekonomii społecznej. Wysłuchano doświadczeń pracowników i pracodawców.

W związku z pandemią seminarium odbyło się online.

Kontakt

Centrala: Calle Bellesguard, 30. 08022 Barcelona. Spain

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sieci społeczne

Twitter

Facebook

Flickr