Drukuj
20
Lis

Madryt: Warsztat pt. „Wspólny rozwój: wyzwania i możliwości w dobie globalizacji na świecie”

codesarrolloOrganizacja IPCM/PCM zorganizowała warsztat pt. „Wspólny rozwój: wyzwania i możliwości w dobie globalizacji na świecie”. Warsztat miał miejsce w Casa Asia w Madrycie w dn. 19-20 listopada 2012. Eksperci ds. współpracy w dziedzinie rozwoju międzynarodowego mieli okazję podzielić się swoimi poglądami i doświadczeniem dot. związku między migracją i rozwojem współpracy.

Warsztat poprowadził Rafael Rodriguez-Ponga Przewodniczący IPCM. W spotkaniu wzięli udział min. Piergiorgio Sciacqua Pierwszy Wiceprzewodniczący IPCM, María Reina Martín Ferreira Wiceprzewodnicząca, jak również Felipe Santos dziennikarz, wykładowca w dziedzinie dyskursu politycznego na Centro Universitario Villanueva i Randa Sayegh profesor na Universidad Alfonso X, ekspert w dziedzinie Kultury Arabskiej.

Uczestnicy zgodzili się, że rola społeczności imigrantów w nowym środowisku jest bardzo ważna. Rządy, administracja publiczna, organizacje pozarządowe jak i prywatne i publiczne podmioty zostały uznane za niezbędne do wprowadzenia w życie polityki migracji i współpracy.

Kontakt

Centrala: Calle Bellesguard, 30. 08022 Barcelona. Spain

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sieci społeczne

Twitter

Facebook

Flickr