Drukuj
10
Lis

Madryt: przyszłość współpracy na rzecz rozwoju obejmuje wszystkich.

Fundación Concordia y Libertad zgromadziła w Madrycie 7 i 8 listopada grupę przywódców politycznych w celu zbadania przyszłości współpracy na rzecz rozwoju.

W szczególności przeanalizowali obecny globalny kontekst po wielkich szczytach, na których zdefiniowano międzynarodową politykę rozwoju. Uczestnicy potwierdzili znaczenie roli różnych aktorów: organizacji pozarządowych, władz krajowych, regionalnych i lokalnych; i inni.

Sesje koordynowała Maribel Alañón, dyrektor „Fundación Concordia y Libertad” i członek Rady Dyrektorów PICM.

Ustawę zamknął wiceprezes Fundacji Cuca Gamarra, który podkreślił wagę polityki współpracy rozwojowej.

Wśród obecnych uczestników podkreśla senator Alberto Fabra, były prezydent Wspólnoty Walencji; Gonzalo Robles, rzecznik Senatu ds. Iberoamerykańskich, który był sekretarzem generalnym ds. współpracy hiszpańskiej (AECID); zastępcy Elvira Velasco i Gabriel Elorriaga; eurodeputowany Gabriel Mato; Carlos García Carbayo, burmistrz Salamanki i przewodniczący Komisji Współpracy Federacji Gmin (FEMP). W imieniu władz regionalnych m.in. Luis Martínez Sicluna z Madrytu; Enric Millo z Andaluzji; i Jesús Gamallo z Galicji.

Kontakt

Centrala: Calle Bellesguard, 30. 08022 Barcelona. Spain

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sieci społeczne

Twitter

Facebook

Flickr