Drukuj
10
Lis

Levico Terme (Trento, Włochy): Spotkanie i seminarium IPCM na temat zrównoważonego rozwoju

Nowa Rada Dyrektorów IPCM spotkała się 5 listopada w miejscowości Levico Terme (prowincja Trento, Włochy).

2022-11-05-LevicoTerme2
Od lewej do prawej: Alessandro Mini, zastępca sekretarza; Ignacio Argote, sekretarz; Piergiorgio Sciacqua, wiceprezes; Maria Reina Martin, wiceprezes; Rafael Rodríguez-Ponga, przewodniczący; Vittorino Rodaro, wokal.
Zbadali kalendarz działań na rok 2023.
W dniach 4-6 listopada w Grand Hotel Imperial w Levico Terme odbyło się międzynarodowe seminarium z udziałem przedstawicieli Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Albanii, Litwy, Chorwacji, Szwajcarii. Koncentrował się na zrównoważonym rozwoju, rozwoju, środowisku i kwestiach społecznych.
Została zorganizowana przez Unione Nazionale delle Associazioni degli Immigrati e degli Emigrati (UNAIE), przy wsparciu EZA i Komisji Europejskiej.
Gospodarzami byli Armando Maistri, prezes Trentini nel Mondo i wiceprezes UNAIE; Vittorino Rodaro, członek PICM i wiceprezes Trentini nel Mondo; oraz Francesco Bocchetti, dyrektor Trentini nel Mondo. 

https://www.trentininelmondo.it/slider/298-eza-2022

UNAIE PICM eza 2022

 

Kontakt

Centrala: Calle Bellesguard, 30. 08022 Barcelona. Spain

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sieci społeczne

Twitter

Facebook

Flickr