Drukuj
25
Wrz

Aveiro i Porto: międzynarodowe seminaria LOC-MTC

LOC-MTC (Liga Operária Católica/Movimento de Trabalhadores Cristãos) organizuje nowe międzynarodowe seminaria na temat pracy i zagadnień społecznych w Europie. Problemy imigrantów i uchodźców są obecne.

W dniach 11-14 marca w Aveiro odbyło się seminarium na temat form pracy w erze cyfrowej. Ta nowa sytuacja przynosi nowe formy relacji.

Uczestniczyli w nim członkowie Base-Fut, JOC, LOC/MTC, Quercus, Fidestra, KAB z Niemiec, HOAC z Hiszpanii, ACO i CFTC z Francji, KAP z Czech oraz EZA. Wzięli w niej udział Américo Monteiro, Krajowy Koordynator LOC/MTC; oraz Maria Reina Martin, wiceprezes EZA i IPCM-PICM.

Więcej informacji na https://sites.ecclesia.pt/loc-mtc/evolucao-das-relacoes-e-formas-de-trabalho-na-era-digital-trabalho-trabalhador-empresa-organizacao-dos-trabalhadores-e-sua-representacao/  

W dniach 7-10 października LOC/MTC organizuje kolejne seminarium. Ma tytuł „Wpływ pandemii koronawirusa na zatrudnienie, rodziny, społeczeństwo i ochronę socjalną". Jest obchodzony w Porto.

Przewodniczy jej koordynator, Américo Monteiro Oliveira, oraz wicekoordynator Maria Alice Marques Pereira.

Więcej informacji na stronie https://www.eza.org/en/seminar-programme/seminar/the-impact-of-the-coronavirus-pandemic-on-employment-families-society-and-social-protection 

Kontakt

Centrala: Calle Bellesguard, 30. 08022 Barcelona. Spain

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sieci społeczne

Twitter

Facebook

Flickr